Chateau żyrandol 15xE14 chrom 17801/10+5
towar niedostępny
Opis
Żyrandol 15 punktowy z kloszem utworzonym ze zwisających kryształków. Chromowana konstrukcja i przeźroczyste dymione szkło tworzą wyjątkowy, luksusowy wygląd, który będzie ozdobą każdego pomieszczenia jako główne źródło światła lub jako element dekoracyjny. Idealnie pasuje do wielu przestrzeni, od salonu po jadalnię. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 15-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 100 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty dymiony |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, szkło |


by 