Chica kinkiet 1xLED 12W brązowy LE44710
towar niedostępny
Opis
Kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze szczotkowanego brązu. Lampa wyróżnia się nowoczesnym designem, który doskonale wpasuje się w każde wnętrze. Idealna do salonu, jadalni czy biura.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1085 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość od ściany do końca lampy | 3,5 cm |
| Rozpiętość/średnica | 22 cm |
| Kolor konstrukcji | brązowy |
| Kolor klosza / abażura | brązowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, akryl |


by 