Cielo lampa lampa wisząca 1xE27 piaskowy czarny 108732
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa wykonana z metalu w kolorze piaskowym czarnym. Lampa świetnie prezentuje się w swojej prostocie, co nadaje jej ponadczasowej jakości i tworzy fantastyczną atmosferę w każdym pomieszczeniu. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 4,3 cm |
| Wysokość | długość przewodu 275 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 8,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 0,17 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny piaskowany |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 