Circle LED D78 lampa sufitowa 1-punktowa czarna LA0772
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa ze zintegrowanym źródłem światła LED osłonięty matowym akrylem. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 50 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 5520 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 78 cm |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 