Circolo D60 lampa wisząca 2xLED/35W/4000K czarna 10864
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe w kolorze czarnym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 35 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1300 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | max. 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 45 cm + 60 cm |
| Waga | 2,9 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, aluminium, tworzywo sztuczne |


by 