Circolo lampa wisząca LED 85W 3000K biała 11649
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem. Elementy metalowe w kolorze białym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 85 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 70 stopni |
| Strumień świetlny | 3750 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 125 cm |
| Wysokość | max. 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm , 45 cm 30 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, aluminium, tworzywo sztuczne |


by 