Cires lampa sufitowa 4xLED/27W/4000K chrom R67364106
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym przeźroczystym akrylem. Elementy metalowe wykończone w chromie. Dzięki zintegrowanemu ściemniaczowi SWITCH można wybrać trzy poziomy jasności (100%, 50% i 25%) za pomocą konwencjonalnego włącznika światła. Oprawę można dowolnie ustawić.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4 -punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 27W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak- 3 stopniowe regulowanie jasności za pomocą typowego włącznika ściennego |
| Strumień świetlny | 3400 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Długość x szerokość | 65,5 cm x 49,5 cm |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Waga | 1,5 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |
| Uwagi | możliwość montażu na suficie i/lub ścianie. 5 lat gwarancji na diody LED |


by 