Cirvela lampa wisząca 2xLED 27W CCT czarna LE45485
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonana z aluminium w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Za pomocą przełącznika DIP SWITCH można zmienić barwy światła: 2700-3000-4000K. Możliwość ściemniania za pośrednictwem sterownika TRIAC.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 27W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem zewnętrznego ściemniacza |
| Strumień świetlny | 1145 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Szerokość | 115 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, aluminium, silikon |


by 