Clarimo LED IP44 plafon 1-punktowy biały 659011801
towar niedostępny
Opis
Plafon 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Klosz wykonany z akrylu w kolorze białym. Oprawa lampy wykończona w kolorze białym. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 33 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 