Clark LED H80 lampa stojąca ogrodowa słupek z czujnikiem ruchu grafitowa
towar niedostępny
Opis
Lampa słupek ogrodowy stojący z wbudowanym źródłem światła LED oraz czujnikiem ruchu. Oprawa w kolorze ciemnym grafitowym. Wysoka jakość wykonania i ochrony. Klasa IP54 chroni przed pyłem i strumieniem wody.
- wykrywanie ruchu: max. 8 m. w poziomie, max. 2,5 m. w pionie (regulowane), strefa wykrywania ruchu: 120 stopni,
- regulowany czas świecenia: 10 s - 5 min,
- regulacja natężenia oświetlenia zewnętrznego przy której zaczyna działać czujnik ruchu: 10 - 2000 lux
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| LEDy w komplecie | tak, 24xLED SMD 2835 |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 550 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 10 cm x 3,5 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Kolor konstrukcji | ciemny grafitowy (RAL 7021) |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Wymiary podstawy: 14 cm x 7,6 cm |
| Czujnik ruchu | tak |


by 