Classico lampa wisząca 6xG9 czarny chrom 6221-0610
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi zewnętrznymi kloszami w kształcie kul w kolorze dymionym i wewnętrznymi w kolorze białym. Ta elegancka lampa wisząca w kolorze czarnego chromu głęboko wkomponuje się w każde wnętrze, dodając mu klasy. Jednocześnie zapewni optymalne oświetlenie, co czyni ją idealnym wyborem zarówno do pokoju dziennego, jadalni, jak i biura. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 3W |
| Żarówki w komplecie | tak |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 30 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny chrom |
| Kolor klosza / abażura | dymiony + biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 