Coco lampa wisząca z pilotem 2xLED/68W złota MD3127-2M-3GT
towar niedostępny
Opis
Piękna lampa led Coco, sterowana z pilota. Dzięki wyjatkowej długości 200 cm, wspaniale wkomponuje się do wysokich pomieszczeń. Złoty kolor podkreśli wyjątkowy styl pomieszczenia.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 68 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 8000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Rozpiętość/średnica | 53 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty/mosiężny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, tworzywo sztuczne |
| Lampa z pilotem | tak |


by 