Codutti LED lampa wisząca 1-punktowa czarna AZ5264
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Lampa jest wyposażona we włącznik podłogowy, umieszczony na kablu zasilającym zakończonym wtyczką do kontaktu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 28 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak- ściemniacz na przewodzie zasilającym |
| Strumień świetlny | 2100 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 280 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 