Coffee H40 lampa wisząca 1xLED/7W złota P0484
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1-punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym szczotkowanym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 7 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 218 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 3 cm |
| Wysokość | 43 - 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 40 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 3 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | złoty szczotkowany |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 