Collet lampa wisząca 1-punktowa czarna 61180
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 5,2 cm |
| Wysokość | 95 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 52 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 2,5 cm |
| Waga | 0,45 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 