Cometa LED lampa wisząca 1-punktowa MOD056PL-L12G3K
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Klosz szklany w kolorze transparentnym. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowego złota. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 720 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | 257 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 55 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,5 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 