Como lampa wisząca z pilotem 3xLED/64W tytan 1238
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym szkłem. Elementy metalowe wykończone w kolorze szczotkowanego tytanu. Możliwość skrócenia wysokości lampy. Barwa światła LED regulowana: 2700K-6500K za pomocą pilota. Aplikację "Tuya Smart" możemy pobrać i zainstalować w telefonie ze sklepu Google Play (system Android) oraz ze sklepu App Store (system iOS).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 64W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 4800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 129 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | szczotkowany tytan |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Lampa z pilotem | tak |


by 