Concrete lampa wisząca 1xE27 szary beton ST-5220 grey
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z kloszem wykonanym z szarego betonu w połączeniu z drewnem w kolorze naturalnym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm (średnica podsufitki 10 cm) |
| Wysokość | 19 cm - 219 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 1,8 kg |
| Kolor konstrukcji | jasne drewno |
| Kolor klosza / abażura | szary |
| Osłona źródła światła | beton |
| Materiał | beton, drewno |


by 