Condus IP44 plafon 1xE27 nikiel 6801011-07
towar niedostępny
Opis
Plafon 1 punktowy ze szklanym białym kloszem. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze matowego niklu. Dzięki klasie ochrony IP 44 może być stosowana w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak łazienka lub na zewnątrz odpornych na zachlapanie wodą.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 42 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 31,5 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | nikiel satyna |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 