Corado lampa wisząca 3xLED 23W złota PND-81438-3-GD
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED, osłoniętym przeźroczystymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 23W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 2104 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, akryl |


by 