Cork lampa wisząca 4xE27 czarna/multikolor 364600417
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze bursztynowym, zielonym, przydymionym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Harmonijne połączenie szkła z recyklingu i korka ożywia kolory życia. Możliwość regulacji wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 80 cm x 9 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 23 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Waga | 3,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy + zielony + przydymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, korek |


by 