Cosmo lampa wisząca LED/39W mosiądz MOD210PL-L39BS3K
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz szklany biały osłonięty kloszem przeźroczystym o nieregularnym kształcie. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Wysokość regulowana. Możliwość zawieszenia lampy zarówno w pionie jak i w poziomie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 39 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 4800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 98 cm |
| Wysokość | 47,5 cm - 137,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,7 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | biały + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |


by 