Crown lampa wisząca 9-punktowa czarna/przydymiona 107921
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 9 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości poprzez redukcję rurek (3 szt x 30 cm). Idealnie oświetli duże pomieszczenia oraz spełni rolę dekoracyjną.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 9-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 70 cm |
| Wysokość | 173 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 5,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przydymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 