Crux lampa wisząca 5-punktowa czarna 108282
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa wykonana z metalu w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Lampa pasuje do nowoczesnych minimalistycznych a także industrialnych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 105 cm |
| Wysokość | 208 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 58 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 