Cyclone LED lampa wisząca 4-punktowa chrom 97292-4CL
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 4 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w chromie. Przezroczyste szklane klosze i akrylowa konstrukcja wewnątrz zapewniają naprawdę piękne, eleganckie wykończenie. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 22 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 75,5 cm x 11,5 cm |
| Wysokość | 30 cm - 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 11,5 cm |
| Waga | 3 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło + tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, szkło, akryl |


by 