Dabar D33x33 plafon LED IP44/17W/4000K biały/złoty ML0253
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny plafon o podwyższonej klasie szczelności IP44, nadaje się do łazienki jak i do każdego innego pomieszczenia: mieszkania, biura, gabinetu, sklepu, magazynu itp. Konstrukcja plafonu pozwala na montaż naścienny lub sufitowy. Mleczny klosz wspaniale rozprasza światło, dzięki czemu lampa świeci równomiernie na całej powierzchni, nie występuje efekt świecenia punktowego, czy zaciemnionego miejsca z jednej strony (jak w przypadku tradycyjnych plafonów z wkręcaną żarówką).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 17 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 160 stopni |
| Strumień świetlny | 1530 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 33 cm x 33 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Waga | 0,75 kg |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor konstrukcji | biały + (złota ozdobna ramka) |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 