Dallas lampa wisząca 3xE27 antyczny mosiądz 3183-3BZ
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z metalowymi kloszami. Wykonana z wytrzymałej stali miękkiej z wykończeniem w kolorze antycznego mosiądzu. Ta lampa wisząca z trzema źródłami światła zapewnia mnóstwo światła, dzięki czemu idealnie nadaje się do rozjaśniania dowolnej przestrzeni lub oświetlania większych obszarów. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 63 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 65 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 13,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 25 cm |
| Waga | 2,56 kg |
| Kolor konstrukcji | antyczny mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | antyczny mosiądz |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 