Dalma lampa wisząca LED 4W czarna AZ6005
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak aluminium i akryl, lampa jest nie tylko elegancka, ale także trwała. Jej elegancki design w kolorze czarnym oraz przezroczystym sprawia, że idealnie wpisuje się w najnowsze trendy dekoracyjne. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 4W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 320 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 6 cm |
| Wysokość | 60-150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 34 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 