Daphne lampa wisząca 1xLED/40W czarna ML0348
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Lampa posiada szklany klosz w środku z rurką wykonana z tworzywa sztucznego, która osłania ledy. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 40 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 5094 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 117,5 cm x 20 cm |
| Wysokość | 30 cm - 130 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | dymiony + biały |
| Osłona źródła światła | szkło + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |


by 