Darvin lampa wisząca 1xLED/52W/CCT złota 349119179
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Za pomocą włącznika na lampie DIP SWITCH można ustawić trzy barwy światła (biel ciepła, biel naturalna, biel światła dziennego). Barwa światła (temperatura barwowa w kelwinach) może być regulowana bezstopniowo. Jasność regulowana na trzech poziomach (100%, 50% i 25%) za pomocą konwencjonalnego włącznika światła. Możliwość regulacji wysokości. Nie współdziała z zewnętrznym ściemniaczem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 52 cm |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem typowego włącznika ściennego. |
| Strumień świetlny | 6700 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Długość x szerokość | 84 cm x 66 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,1 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 