Dilar II lampa wisząca 3xE14 czarna 62492
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca ze szklanymi białymi kloszami w kształcie kuli. Oprawa wykończona w kolorze czarnym. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 70 cm x 15 cm |
| Wysokość | 59 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 