Diora lampa wisząca 3xE14 czarno-złota 62575
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca w kolorze czarnym ze złotymi dodatkami, które podkreślają elegancję i subtelność oświetlenia. Białe, szklane klosze nie tylko osłaniają żarówkę, ale i dodają lekkości całej konstrukcji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 70 cm x 9,5 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 