Doria kinkiet 1-punktowy 4264AR
towar niedostępny
Opis
Doria to seria spotów - lamp regulowanych - dostępna w 3 zestawach kolorystycznych. Biało, czarno lub szałwiowo - złote. W skład kolekcji wchodzą kinkiety, lampy sufitowe 2 i 3 punktowe, oraz lampki stołowe. Klosze wykonane z metalu. Wszystkie elementy złote to stal mosiądzowana.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 9 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 25 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | biały + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Uwagi | stal mosiądzowana |


by 