Drake lampa sufitowa z pilotem 5xLED/50W CCT czarna 632210432
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 5 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Pilot w zestawie. Barwa światła (temperatura barwowa w kelwinach 2700-6500K) może być bezstopniowo regulowana. Ostatnie wybrane ustawienie światła zostaje zapamiętane i użyte po ponownym włączeniu lampy. Oprawa wyposażona jest w funkcję lampki nocnej. Jasność regulowana na trzech poziomach (100%, 50% i 25%) za pomocą konwencjonalnego włącznika światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 50W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pomocą typowego przełącznika ściennego |
| Strumień świetlny | 5850 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Długość x szerokość | 80 cm x 70 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Waga | 3,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED. Montaż na suficie lub ścianie. |
| Lampa z pilotem | tak |


by 