Duo D20 lampa wisząca 1xE27 pomarańczowa/juta 3255
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z abażurem w kolorze pomarańczowym, który został połączony z naturalną jutą. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym. Możliwość skrócenia wysokości lampy. Kolorowy abażur stanowi efektowny akcent, który podkreśla nowoczesny design lampy, dodając jej przyjemnego, przytulnego charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Waga | 0,4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | pomarańczowy + juta - naturalny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina, juta, tworzywo sztuczne |


by 