Duo LED kinkiet elewacyjny ścienny z czujnikiem ruchu 6556-PIR
towar niedostępny
Opis
Podwójny reflektor wyposażony w czujnik zmierzchu oraz ruchu zapewni bezpieczeństwo twojego domu. Czujnik posiada regulacje zarówno czasu jak i odległości działania. Lampa posiada dwie oddzielne głowice z diodami LED pozwalające ukierunkować strumień światła w wybranym kierunku. Odporna na zewnętrzne warunki atmosferyczne obudowa wykonana z aluminium zapewni długotrwałą wytrzymałość lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 36 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3000 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 25,4 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 14,3 cm |
| Wysokość | 19,8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Czujnik ruchu | tak |


by 