Duomo lampa wisząca 6-punktowa SL.0305
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa wykonana z metalu. Lampa wykończona w całości w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |
| Uwagi | *Żarówki widoczne na zdjęciu są tylko elementem ekspozycji - nie dodawane do przesyłki. |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (4 + 2) |


by 