Dynamics lampa wisząca 1-punktowa złota MOD326PL-01MG
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalową tubą osłoniętą przeźroczystym, szklanym kloszem. Oprawa wykończona w kolorze złotym matowym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm |
| Wysokość | 170 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 32 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty matowy |
| Kolor klosza / abażura | złoty + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 