Edison lampa wisząca 1-punktowa czarna SL.0152
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 płomienna. Możliwość skrócenia wysokości lampy. Elementy metalowe w kolorze czarnym.
Uwaga: żarówka widoczna na zdjęciach jest jedynie elementem dekoracyjnym, nie dodawanym do lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 