Elva lampa wisząca LED 8W 3000K czarna/grafit 18213
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym w formie rurki. Klosz szklany, grafitowy o nieregularnym kształcie nadaje lampe wyjątkowego stylu. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Wysokość regulowana.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1032 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Rozpiętość/średnica | 18 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 6 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 22 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 18 cm |
| Waga | 1,4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy + biały |
| Osłona źródła światła | szkło + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |


by 