Emma 3000-6500K LED lampa wisząca (z pilotem) złota AZ5095
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Klosz wykonano z aluminium we wnętrzu którego umieszczono źródło światła LED okryte białym akrylem. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze złotym szczotkowanym. Możliwość regulacji wysokości. Produkt może być sterowany zdalnie za pomocą dedykowanego pilota. Co więcej pozwala na regulowanie natężenia i temperatury barwowej światła, by zawsze stworzyć optymalne warunki we wnętrzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 60 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak, za pomocą znajdującego się w zestawie pilota |
| Strumień świetlny | 3250 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 18 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |
| Lampa z pilotem | tak |


by 