Emu lampa wisząca 6xE14 złota/beżowa ST-DN127 beige
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa z kloszem wykonanym jest z delikatnych, beżowych piór strusia, które nadają jej niezwykle subtelny i zwiewny charakter w stylu boho. Pióra są starannie ułożone, tworząc harmonijną, organiczną formę, która wprowadza do wnętrza przytulność i ciepło. Ta elegancka lampa łączy w sobie lekkość i luksus. Pióra są ułożone warstwowo, tworząc efektowny i unikalny wygląd. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 100 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | długość piór 50 cm |
| Szerokość klosza / abażura | szerokość piór 20 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | beżowy |
| Osłona źródła światła | naturalny materiał |
| Materiał | metal, pióra strusia |


by 