Enigma LED lampa wisząca 1-punktowa biała MOD150PL-L5W3K
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa lampy wykończona w kolorze białym. Możliwość regulowania położenia źródła światła i wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 36 stopni |
| Strumień świetlny | 450 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 30 cm |
| Wysokość | 220 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 0,76 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały + czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 