Eris lampa wisząca 1xLED/32W chrom PND-98374-32W-CH
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Szklane klosze w kolorze jasnym szarym i białym. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 32W LED |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 4448 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 17 cm |
| Wysokość | 193 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 59,9 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | jasny szary + biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 