Ervi lampa sufitowa z pilotem 3xLED/52W czarna MX7907-3B-3BT
towar niedostępny
Opis
Czarna lampa z wbudowanym ledem, osłoniętym kryształkami ze szkła. Lampa jest elegancka i niezywkle praktyczna dzięki pilotowi który obsługuje oświetlenie. Można zmieniać natężenie i barwę światła. Ostatnie ustawienia zostaną zapamiętane.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 52 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 6100 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Długość x szerokość | 102 x 41,5 cm |
| Wysokość | 8,3 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |
| Lampa z pilotem | tak |


by 