Esko lampa wisząca (z pilotem) 2xLED 46W CCT czarna 2360-18
towar niedostępny
Opis
Atrakcyjna lampa pierścieniowa jest wyposażona w żarówkę LED w każdym z dwóch pierścieni świetlnych, z regulacją temperatury barwowej 2700-5000K za pomocą dołączonego pilota. Wybrane ustawienia są zapisywane dzięki funkcji pamięci, dopóki nie dokonasz zmiany. Oznacza to, że Twoje osobiste ustawienie może zostać natychmiast przywołane. Dwa pierścienie świetlne można indywidualnie regulować pod względem wysokości. Regulacja wysokości za pomocą Comfort Lift jest nie tylko szybka i łatwa, ale także niezwykle niezawodna. Comfort lift to specjalny system który został wykorzystany w lampach Paul Neuhaus dla wygodnej regulacji wysokości lampy.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 46 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 5200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Długość x szerokość | 90 cm x 58,4 cm |
| Wysokość | 60 cm - 180 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal, tworzywo sztuczne |
| Lampa z pilotem | tak |


by 