Facette lampa wisząca 4xE27 czarna/multikolor 364200417
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze bursztynowym, zielonym, przydymionym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Czy to nad stołem, czy nad blatem kuchennym, ta czteropłomienna oprawa wisząca zachwyca nieoślepiającym rozsyłem światła i olśniewającymi refleksami. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 117 cm x 17 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 17,5 cm |
| Waga | 4,9 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy + zielony + przydymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 