Fanda lampa wisząca 1xE27 złota różowy PND-31882-1-GD-PK
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym różowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Rozpiętość/średnica | 19 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | różowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 