Felix lampa sufitowa 6xE14 beżowa/bursztynowy K-5784
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 6 punktowa ze szklanymi bursztynowymi kloszami w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze beżowym ze złotym detalem. Stosować żarówki świecowe (maksymalna wysokość 10,5cm).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 71 cm x 45 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | beżowy + złoty |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (3 + 3) |


by 