Felix lampa wisząca E27 pomarańczowa czarna 61513
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z metalowym kloszem w kolorze pomarańczowym. Elementy metalowe wykończone w kolorze pomarańczowymi w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 32 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | pomarańczowy + czarny |
| Kolor klosza / abażura | pomarańczowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 